QUANTUM SİSTEM HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ.

Quantum sistem hakkında merak ettiğinizi cevaplıyoruz. Sizden gelen tüm soruları sıkça sorulans orular bölümünde cevaplıyoruz.

Quantum Sistem Nedir?

Quantum sistem saçsızlık sorunu yaşayan insanlar ve protez saç uygulamalarının uzmanlar tarafından uzun yıllar boyunca incelenmesi neticesinde geliştirilmiştir. Quantum sistem son teknoloji bir saçlandırma sistemidir.

Quantum sistem ile yapılan protez saçlar hiçbir şekilde cerrahi müdahale gerektirmediğinden dolayı gönül rahatlığı ile herkes yaptırabilir.

Quantum sistemimiz hiç bir şekilde sağlık açısından zararı bulunmamaktadır. Aksi takdirde quantum sistemiyle yapılan protez saçımız da kullanılan protezin hava ve su geçirgenliğinin üst seviyede olması ve cildin rahat nefes alabilmesi quantum sisteminin başlıca özelliklerindendir.

Quantum sistem ile yapılan protez saçımız da kullanılan protezin hava ve su geçirgenliğinin üst seviyede olması ve cildin rahat nefes alabilirliği sayesinde gözenekleri tıkamaz.

Quantum sistemi protez saç kullanan kişiler günlük yaşantılarında hareketleri kısıtlanmamaktadır. Kişi protez saçını istediği gibi şekillendirip tarayabilir.Quantum sistemi protez saç kişilerin günlük yaşantılarında yaptıkları egzersizler,hareketli spor dalları, sauna,solaryum ve havuza girebilir özelliği kazandırmaktadır.

Quantum sistem protez saçlar canlı saça uygulanan her türlü kozmetik ürün kullanılabilir. Ancak kullanılan ürünlerin kalitesi büyük önem taşımaktadır.

Quantum sistem protez saçın bakım süresi kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir.Ortalama bakım süresi ayda 1 kez yapılmaktadır. Kişi gerekli ürünlerle de protez saçın bakımını üstlenebilir.

Kişiden alınan saç ve ölçülendirme örnekleri Amerika’da ki merkezimize gönderilir.Amerika’da bu tasarım sizin için özel olarak hazırlanır. Merkezimizden gelen saç kişiye özel ve dilediği şekilde uygulanmaktadır.

Quantum sistem protez saç kişinin kendisine yapılan özel bir tasarımdır. Kişiler günlük yaşantılarında hareketlerini kısıtlamaz.Sağlık açısından zararı bulunmamaktadır ve quantum protez saçları hava ve su geçirgenliği sayesinde kişi için rahat ve doğal görünüm sağlar.

Protez saç uzmanlar tarafından kişinin kendi saç dokusundan örnek alınarak yapılan ve kişiye özel olarak üretilen seyrek saç veya saçsız kişilerin isteği doğrultusunda şekillendirilmesi sonucu tıbbi bir operasyon gerektirmeden estetik görüntüye kavuşturan bir uygulamadır

TOP